Leszczyńskie Centrum Wolontariatu
Leszczyńskie Centrum Wolontariatu
Leszczyńskie Centrum WolontariatuPowody do radości w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza

Dziś, 5 grudnia, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Powodów do świętowania jest jednak więcej - w tym szczególnym dniu nasze wolontariuszki otrzymały znaczące wyróżnienia.

Podczas Uroczystej Gali Wolontariatu, będącej podsumowaniem plebiscytu na Leszczyńskiego Wolontariusza Roku, doceniona i nagrodzona została praca wolontariuszek Fundacji Centrum Aktywności Twórczej.

Joanna Gosieniecka została Leszczyńskim Wolontariuszem Roku w kategorii WOLONTARIAT MŁODZIEŻOWY. Jak mówi laureatka "Jestem bardzo wdzięczna Karolinie Kosowskiej, która zauważyła potencjał mojej pracy i zgłosiła moją kandydaturę o nagrodę Wolontariusza Roku. Cieszę się, że w Lesznie jest takie wydarzenie, które docenia ludzi robiących coś więcej i bardzo mi miło, że moje działania uznano za warte docenienia".

Wyróżnienie w kategorii WOLONTARIAT MŁODZIEŻOWY trafiło do Zuzanny Mejer. To nie było jej jedyne wyjście na scenę. Zuzanna wraz z zespołem tanecznym Puenta zaprezentowała układ "Od formy tylko w inną formę". Następnie Zuzia wyszła na scenę po raz kolejny. Tym razem odebrała podziękowanie za zaangaźowanie podczas akcji Aktywne Obywatelskie Leszno.

Podziękowania za prace wolontariackie podczas jubileuszowej edycji Aktywnego Obywatelskiego Leszna odebrały ze sceny również: Wiktoria Cichocka, Aleksandra Dziurko, Zuzanna Hyżyk, Jagoda Jurczyńska oraz Alicja Mejza.

Samą galę wraz z Patrycją Wachońską poprowadził wolontariusz Fundacji Marcin Nowak.

Karolina Kosowska miała zaszczyt odczytać werdykt w kategorii INICJATYWA OBYWATELSKA.

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza zaliczamy do wyjątkowo udanych i radosnych.

Przy tej okazji również składamy wszystkim obecnym i byłym wolontariuszom Fundacji Centrum Aktywności Twórczej najserdeczniejsze życzenia satysfakcji z wykonywanych działań oraz niegasnącego zapału do pracy na rzecz innych.

Zdjęcie: Powody do radości w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza Zdjęcie: Powody do radości w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza Zdjęcie: Powody do radości w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza Zdjęcie: Powody do radości w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza Zdjęcie: Powody do radości w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza Zdjęcie: Powody do radości w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza Zdjęcie: Powody do radości w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza Zdjęcie: Powody do radości w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza

Galeria

Miedzynarodowe Karaoke - 3 odsłona
Miedzynarodowe Karaoke - 3 odsłona

Wyjazd integracyjny dla wolontariuszy
Wyjazd integracyjny dla wolontariuszy

Miedzynarodowe Karaoke
Miedzynarodowe Karaoke

Leszczyńskie Centrum Wolontariatu Leszczyńskie Centrum Wolontariatu
Leszczyńskie Centrum Wolontariatu działające
przy Fundacji Centrum Aktywności Twórczej
tel: + 48 883 991 128, e-mail: karolina@fundacja-cat.pl

Platforma www.lcw.leszno.eu uruchomiona
przy dofinansowaniu Urzędu Miasta Leszna
Wykonanie i hosting: www.halpress.eu

Serwis używa cookies aby zapamiętać
otwartą sesję i ewentualne dane
o logowaniu. Brak zmiany ustawień
przeglądarki oznacza zgodę na to.